In de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen zijn we benieuwd hoe de politieke partijen in de gemeente Utrechtse Heuvelrug aankijken tegen de invulling van het klimaatakkoord op lokaal niveau. Daarom hebben we alle politieke partijen in onze gemeente uitgenodigd om deel te nemen aan een klimaatdebat op donderdag 15 maart, van 20:00 tot 22:00 uur in de raadzaal in het Cultuurhuis in Doorn.

Aanmelden is niet nodig.

 

Klimaatdebat

Gemeenten worden steeds meer gezien als belangrijke bestuurslaag om de doelen van het klimaatakkoord om te zetten naar concrete acties, zelf initiatief te nemen en de burger te motiveren. Hoe de energie transitie vorm te geven? Halen we straks wijken van het gas af? Bouwen we energie producerende huizen en gebouwen? Gaan we voor een circulaire aanpak en zorgen we dat onze afvalstromen volledig worden hergebruikt?
 

Duurzame 100

Het klimaatdebat wordt gecombineerd met de bekendmaking van de Duurzaamste Inwoner van onze gemeente. Onder de noemer "de Duurzame 100 van de Utrechtse Heuvelrug" hebben we inwoners uitgenodigd om mee te doen en een 10-punten test in te vullen. Deze test geeft een beeld van ieders klimaat-voetafdruk en zet aan tot nadenken en bewuste keuzes.

 

Programma

Het programma van 15 maart ziet er als volgt uit:

19:30  Inloop

20:00  Introductie van initiatief de Duurzame 100

20:15  Korte presentatie van de Top 5 groenste inwoners en hun geheimen

20:30  Klimaatdebat met de politieke partijen over duurzaamheid

21:15  Discussie en vragen door publiek

21:30  Bekendmaking winnaar van de 1e editie duurzame 100 Utrechtse Heuvelrug door burgemeester Naafs

21:45  Borrel

Hé Nieuwsbrief

Je kunt je hiernaast aanmelden voor onze nieuwsbrief. Deze verschijnt 4 - 6 keer per jaar.

Afmelden kan altijd. Privacy gewaarborgd.

Bekijk laatste nieuwsbrief
Ga naar Nieuwsbrief archief

Contact

Coöperatie Heuvelrug Energie U.A. (Hé)
KvK 55655475
Gezichtslaan 6
3956 BB Leersum
samen@heuvelrugenergie.nl

Contact formulier

  1. (*)
    Uw volledige naam invullen
  2. (*)
    Graag een (geldig) email invullen
  3. (*)
    Graag hier uw bericht invullen
  4. Invalid Input